Akční sety Fiskars

Právě zde, v kategorii akční sety Fiskars naleznete vždy výhodnou nabídku zboží z našeho internetového obchodu. Značka Fiskars již dlouhá léta podporuje nejen domácí kutili a nadšené zahradníky, ale a i tvořivé a kreativní osobnosti. Díky Vaší spokojenosti pak neustále zkvalitňuje veškeré produkty, abyste Vy, naši stálí zákazníci, byli ještě více nadšení z nového designu, použitých materiálů, či zdokonalené funkčnosti. Nabízíme Vám výhodná balení několika produktů, které si okamžitě zamilujete. Ať už jde o nářadí, či nože, sekery, nebo kuchyňské potřeby, jistě Vás potěší snížená a ekonomicky výhodná cena. Neméně Vás pak jistě těší kvalita, díky které vydrží nářadí Fiskars dlouhá léta. Akční sety Fiskars představují oblíbenou kategorii, kde si vždycky najdete to své.

Nákup akčních setů Fiskars, které určitě využijete

Každý člověk má radost, když nakoupí výhodně. Jak je známo, čím větší nebo obsáhlejší balení, tím výhodnější cena. Přesně takové pravidlo platí i u nás. Do naší nabídky jsme zahrnuli zboží, které využijete především na zahrádce nebo k pracím okolo domu. Slyšeli jste již o praktickém nářadí QuikFit? Pokud máte doma toto praktické nářadí doporučujeme Vám objednat si akční set Fiskars, který obsahuje základní násadu a další 4 nástavce, díky kterým budete mít zahrádku krásně udržovanou.

Připravte si na zimu dřevo za pomocí akčního setu Fiskars

Zima je sice ještě daleko, ale pokud doma topíte dřevem, je na čase, abyste si udělali dostatečné zásoby dřeva. Sháníte kvalitní sekery, díky kterým Vám půjde práce od ruky? Tak jste v této kategorii správně. Máme pro Vás akční set Fiskars, který obsahuje štípací a univerzální sekeru. Během práce se nářadí tupí, a proto sada obsahuje kvalitní ostřič, díky kterému uděláte zase perfektní ostří. U nás naleznete několik sad, které najdou své uplatnění v každé dílně.

Praktický dárek pro všechny kutily

Sháníte dárek pro Vašeho blízkého, který se rád věnuje domácím aktivitám a pracím kolem domu či zahrady? Neváhejte a nechte se právě teď inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili akční sety Fiskars, které obsahují spoustu kvalitních produktů. Sety obsahují spoustu příslušenství od vysoce kvalitní značky, která je zákazníky prověřená. Na tyto akční sety se navíc vztahují slevy až 33%, tak neváhejte a prohlédněte si je z klidu Vašeho domova. Vše je 100% skladem.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
2 160 Kč
Naše cena:
1 659 Kč
Set Fiskars QuikFit obsahuje základní násadu pro práci ve stoje + 4…
2.
Naše cena:
4 390 Kč
Výběr deseti lehkých nástrojů Fiskars pro pěstování, kultivování, hrabání…
3.
Běžná cena:
1 660 Kč
Naše cena:
1 190 Kč
Set zahradních nůžek Fiskars 1004997 obsahuje: Dvouruční nůžky na silné…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek