Napište nám info@fiskars-online.cz

Zahradní nůžky Fiskars se SLEVOU až 41%!

21.06.2017 :: Fiskars-online.cz

Začíná vám téměř vše přerůstat přes hlavu? Neváhejte a zkroťte rostliny na zahradě či v okolí domů díky zahradním nůžkám z naší nabídky! Zahradní nůžky Fiskars jsou nyní k mání se slevou až 41% a všechny modely jsou skladem, takže doručení je expresní. 


Sekačky na trávu Fiskars se SLEVOU až 25%

31.05.2017 :: Fiskars-online.cz

Díky používání vřetenové sekačky Fiskars místo rotační získáte zdravější a krásně zelený trávník. Tato sekačka stříhá každé stéblo trávy čistě jako čepele nůžek. Tráva díky tomuto procesu ztrácí mnohem méně vláhy a minimalizuje se možnost jejího napadení plísněmi. Tato sekačka funguje zcela bez hluku a vibrací. Trávu můžete sekat, kdy se Vám zachce, nikoho tím nebudete rušit. 

Motyčky a kultivátory Fiskars až -34%

02.05.2017 :: Fiskars-online.cz

Konečně se nám začíná oteplovat, takže zahrádkářům nastane spousta povinností. Práce na zahradě bývá pro většinu příjemným relaxem. Je důležité vybírat kvalitní nářadí, se kterým vám půjde práce od ruky. Zařadili jsme pro vás do naší nabídky motyčky a kultivátory Fiskars, které využijete při okopávání či jiných činnostech na zahrádce.

Zahradní nůžky Fiskars se SLEVOU až 41%

27.03.2017 :: Fiskars-online.cz

Jaro je tu a s ním i spousta prací na zahrádkách a okolo domu. Neváhejte a nechte se inspirovat naší bohatou nabídkou, kterou zaručeně ocení každý zahrádkář. Připravili jsme pro vás nyní zahradní nůžky Fiskars, na které se právě teď vztahují slevy až 41%!

Akční sety Fiskars SLEVY až 46%

28.02.2017 :: Fiskars-online.cz

Jaro už je cítit naprosto všude, brzy se dočkáme! Láká vás to na zahrádky už nyní? Pokud ano, zaručeně to všichni po zimě známe, čeká nás na kždém rohu plno práce. Neváhejte a pořiďte si dokonalý akční set Fiskars za mimořádnou cenu!

Novinky ze sortimentu FISKARS

31.01.2017 :: Fiskars-online.cz

Nemáte rádi nudu a věnujete se často ručním pracím? Pokud ano, zaručeně vás potěší novinky z naší nabídky! Mezi kreativní potřeby Fiskars jsme zařadili spoustu nového, co oceníte především doma, ve školkách či školách. Vytváření drobných předmětů je v dnešní době velmi vzácné a potěší spíše než drahé dárky, které si může pořídit téměř každý. Buďte osobití a sví a darujte kousek ze sebe! Pokud chcete potěšit někoho blízkého, zapojte fantazii a díky kreativním produktům Fiskars vytvoříte zcela originální dárek!