Dětské nůžky

Dětské nůžky a skládací nůžky ve výrazných barvách (zelená, jasně fialová a švestkově modrá) činní stříhání zvláště zábavným! Designové modely určené na míru těm nejmenším spolehlivě svěřte do jejich ručiček. Speciálně zaoblené špičky dětských nůžek jsou naprosto bezpečné, proto nemusíte mít strach, že se malí tvořitelé poraní. Díky atraktivním motivům na nůžkách se stane stříhání i pro Vaše děti zábavou. Dětské nůžky jsou vhodné ke stříhání obyčejného i tvrdého papíru, jsou praktické k vystřihování obrázků i vzorů. V sortimentu naleznete modely vhodné pro děti již od 3 let.

Vystřihování může být pěkná zábava!

Všimli jste si, že Vaše děti moc nebaví vystřihování? Stačí jen pořídit ty správné dětské nůžky, které jsou hezky barevné, veselé, s dětským motivem. Uvidíte, jaké bude vystřihování najednou zábava. Pořiďte Vašemu dítěti nůžky s motivem berušky, včely, ryby, pandy a dalších. Dále si můžete vybírat dětské nůžky v různých barevných provedení, jak pro holky tak pro kluky. Dále máme v nabídce i nůžky i pro leváky. Pokud se Vaše dítě připravuje do školky či školy, budete muset sehnat ideální vybavení, do kterého patří samozřejmě i dětské nůžky, které jsou a budou potřeba.

Kvalitní dětské nůžky za skvělé ceny

Chcete pro Vaše děti to nejlepší, vyhýbáte se nekvalitním produktům? Rozumíme Vám a přesně víme, co potřebujete. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili dětské nůžky, kterých je téměř na 20 různých modelů, takže je opravdu z čeho vybírat. Věřte tomu, že vystřihování Vaše děti bude od teď bavit! Dětské nůžky z naší nabídky jsou kvalitní, dobře se drží a jsou v typických dětských provedeních.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
59 Kč
Dětské nůžky Fiskars ve tvaru berušky mají tvarovanou rukojeť, která bude…
2.
Naše cena:
59 Kč
Dětské nůžky Fiskars ve tvaru pavouka mají tvarovanou rukojeť, která …
3.
Naše cena:
59 Kč
Dětské nůžky Fiskars ve tvaru včely mají tvarovanou rukojeť, která bude…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 26 položek