Fuse Creativity systém

Fiskars Fuse Creativity System je mnohem víc než pouhý vyřezávací stroj. Jde o unikátní systém, který může vyřezávat tvary, lisovat texturované vzory a tisknout barevné vzory. K základní sadě Fuse Creativity systému můžete zakoupit tvůrčí sady, které se mohou dále obohatit o rozšiřující balíčky. Nyní nebude problém vyrobit různé tvary ozdobných krabiček, visaček a mnoho dalších krásných tvarů z pevnějších materiálů.

Rozšiřující balíčky pro sady

Chcete rozšířit Váš Fuse Creativity systém o další tvary? Je již Vaše sada nedostačující? Nabízíme řešení. Vyberte si z rozšiřujících balíčků, které poskytují pro Vás nové a neokoukané tvary. Na výběr máte z malého, středního nebo velkého balíčku. Nabízené zboží je připravené skladem k okamžitému odeslání.

Rozdělení do přehledných kategorií

Pro snadnou orientaci jsme pro Vás speciálně rozdělili Fuse Creativity systém do přehledných záložek. Vybírat můžete ze základních sad, tvůrčích sad a rozšiřujících balíčků, které jsou rozděleny podle velikostí. Nezapomněli jsme ani na řezné desky a mnoho dalších náhradních desek.

Zobrazit celý popis »
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 51 položek