Hrábě Fiskars

Hrábě Fiskars se vyrábějí pro různé účely. Kultivování a urovnávání záhonů i příprava na osetí vyžaduje ten správný nástroj k tomu, aby se rostlinám dobře dařilo. Díky důmyslnému systému výměnných nástavců je přenášení a skladování různých druhů hrábí snadné. Hrábě Fiskars vynikají zejména použitím vysoce kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti hrábí. Shrabávaní nepatří pouze mezi sezonní podzimní práce, kdy Vaši zahrádku potřebujete zbavit přebytečného opadaného listí.

Kvalitní hrábě Fiskars!

Hrábě Fiskars Vám zajistí snadnou práci po celý rok. Díky širokému sortimentu, který nabízíme si můžete vybrat z různých nástavců a využít tak hrábě pro všechny zahradní činnosti. Pokud jste vášnivým zahrádkářem jistě kvalitu hrábí Fiskars oceníte. Nabízíme Vám i hrábě univerzální, která zvládnou všechny zahradní práce v jednom. Dbejte na kvalitu a uvidíte, že nářadí Fiskars se pro Vás rázem stane nenahraditelným pomocníkem.

Skvělí pomocníci!

Jistě víte, že kolem domu je neustále spousta práce a nejvíc hlavně na podzim, kdy opadává listí ze stromů a vítr vše rozfoukává, takže je potom potřeba všude kolem domu a na zahradě plno lidské síly. Nestačí však jen síla, potřeba jsou také kvalitní hrábě Fiskars, které najdete v naší nabídce, do které jsme jich pro Vás připravili velké množství.

Podzim už se blíží? Připravte se!

Podzim už je skoro za dveřmi a Vás čeká jako každý rok hrabání listí na zahradě nebo okolo Vašeho domu? Pokud máte doma staré hrábě, které Vám orací spíše dělají obtížnější, doporučujeme Vám nechat se inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní hrábě Fiskars. Tyto hrábě si zaručeně oblíbíte! Vybírat si navíc můžete z různých typů, ke kterým si navíc můžete dokoupit různé nástavce přesně podle Vašich potřeb. Nyní navíc můžete využít skvělých slev, které dovršily až 17%!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
440 Kč
Naše cena:
319 Kč
Hrábě na listí střední Fiskars Solid jsou vhodné pro práci na menších…
2.
Běžná cena:
520 Kč
Naše cena:
379 Kč
Velké hrábě na listí Fiskars jsou široké hrábě pro hrabání velkých ploch.…
3.
Běžná cena:
670 Kč
Naše cena:
444 Kč
Tyto extra široké hrábě na listí Fiskars XL jsou ideální pro velké plochy…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 14 položek