Kancelářské nůžky

V každé kanceláři jsou samozřejmě zapotřebí kvalitní kancelářské nůžky. Jistě i Vy často stříháte izolepu, či papíry, nebo samolepicí etikety, kterými si označujete a třídíte své materiály a podklady k práci. Univerzální kancelářské nůžky můžete využít k jakémukoliv stříhání v kanceláři. Speciálně máme v nabídce i nůžky pro leváky, nebo bezpečné nůžky se zaoblenými špičkami. V našem sortimentu ale najdete i kancelářské nůžky s teflonovou úpravou, které jsou vhodné ke stříhání samolepek, či folií. Vyberete si i z nabídky designových modelů, které zaujmou na první pohled.

Ergonomicky tvarované kancelářské nůžky

Potřebujete do Vaší kanceláře nůžky, které budou zcela funkční a budete je moci mít neustále po ruce? Určitě se nechte inspirovat naší jedinečnou nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili kancelářské nůžky hned v několika provedeních. Z naší nabídky si můžete vybírat nůžky v různých velikostech, ale i různých barevných provedeních. Naše nabídka je velmi široká a každý si tak vybere přesně podle svého vkusu a svých potřeb. Kancelářské nůžky Fiskars jsou vysoce kvalitní a dobře se s nimi pracuje díky jejich ergonomickému tvarování.

Kancelářské nůžky v designovém provedení

Pokud si potrpíte na dokonalý design a máte rádi nevšední věci, doporučujeme Vám kancelářské nůžky v různých designových provedeních, které Vám zaručeně padnou do oka a bude si s nimi stříhat samo.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
219 Kč
Univerzální nůžky Fiskars z recyklovaného materiálu. Délka 21 cm
2.
Naše cena:
130 Kč
Univerzální nůžky Multi-Cut  jsou vhodné pro stříhání papíru. Délka…
3.
Naše cena:
175 Kč
Univerzální nůžky Fiskars z recyklovaného materiálu. Délka 18 cm
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek