Metle, šťouchadla

Máte rádi rozmačkané vařené brambory, mrkev, celer či jinou zeleninu nebo potřebujete promíchat určité potraviny? Vhodnými pomocníky jsou metle Fiskars a šťouchadla Fiskars, díky kterým docílíte skvělých výsledků. Dále v této kategorii naleznete několik mašlovaček a metel na šlehání. Výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vyšším teplotám. Pro pohodlné užívání mají metle Fiskars a šťouchadla Fiskars praktický tvar, který bude vyhovovat každému.

Mašlovačky se silikonovými vlákny

Už žádná husí brka, jako v dřívějších dobách. K potírání kompaktních pokrmů, v průběhu přípravy nebo po jejich dokončení, využijete mašlovačky, které jsou vybaveny silikonovými vlákny. Vlákna mají speciální tvar, který zachytí větší množství například oleje, kterým pokrm potíráte. U nás naleznete typ, který má nastavitelnou pracovní část do tří poloh. Díky této možnosti potřete i hůře dostupná místa.

Bezpečné ruční míchání

Vlastníte nádobí, které je vybaveno nepřilnavým povrchem? Jak jistě víte, na tyto povrchy nelze používat kovové materiály, které by mohly tento povrch poškodit. Proto jsou například metly doplněny o silikon, kterým je ošetřena spodní část. Díky praktickému designu se dostanete i do okrajů pánví a hrnců. Věříme, že si u nás vyberete i Vy kvalitní metle Fiskars a šťouchadla Fiskars od spolehlivého výrobce.

Designově řešené metle a s šťouchadla

Zakládáte si na stylu a vysoké kvalitě? Pokud si právě vybavujete vaši kuchyni, neváhejte a následujte naši nabídku, která je plná skvělých pomocníků. Připravili jsme pro vás do naší nabídky vysoce kvalitní metle a šťouchadla. Nenechte si navíc ujít slevy až 13% a veškerý sortiment, který je navíc stále skladem. Vyberte si z klidu a tepla vašeho domova.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
209 Kč
Naše cena:
156 Kč
Spirálová metla Fiskars je výborný pomocník pro snadné míchání omáček.
2.
Běžná cena:
209 Kč
Naše cena:
156 Kč
Metla Fiskars je výborný pomocník pro snadné míchání.
3.
Běžná cena:
165 Kč
Naše cena:
120 Kč
Silikonová mašlovačka Fiskars velká je větší štěteček na těsto nebo pečeni…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 7 položek