Náhradní díly tvoření

Jsou Vaše kreativní potřeby Fiskars už starší a nějaká součástka se Vám rozbila či otupila? Nebo tvořítka používáte často a prostě jeví známky opotřebení? Aby jste nemuseli kupovat nový nástroj, připravili jsme pro Vás záložku náhradní díly tvoření, ve které naleznete potřebné součástky, které je nutno po čase vyměnit. Řezací čepele, břity k řezačce nebo doplňkové raznice to vše naleznete v naší nabídce náhradních dílů tvoření.

Výhodný nákup

Ve většině případů se vyplatí zakoupit náhradní díly, než aby jste kupovali nový výrobek. Tak je tomu i u nás. náhradní díly tvoření Vás vyjdou opravdu levněji. U nás zakoupíte díly za výhodné ceny. Proč vytvořit objednávku u nás? Protože nebudete na svou objednávku čekat několik týdnu, jako u jiných prodávajících. Zboží máme připravené skladem a k odeslání dochází téměř okamžitě.

Snadná výměna náhradních dílů

Obáváte se, že nezvládnete příslušnou část vyměnit? Obáváte se zbytečně, jelikož se jedná o snadnou činnost, kterou zvládne každý v pohodlí domova. Jsou už břity k řezačce tupé nebo jste je nechtěně poničili? I tuto část snadno vyměnit a dále můžete pohodlně řezat papíry nebo látku.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
170 Kč
Náhradní čepel Fiskars pro řezací kolečka a řezačky 45 mm. Balení 1 ks.
2.
Naše cena:
199 Kč
Náhradní řezací břity pro řezačku 4560. V balení 2 ks.
3.
Naše cena:
239 Kč
Náhradní čepele 9907 k řezačce papíru Fiskars. Průměr 28 mm. Balení 2 ks.
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 18 položek