Nože

Potřebujete si koupit nové nářadí? Patří mezi ně i nové nože? Máme pro Vás velkorysou nabídku zahradnických nožů, které upotřebíte při jakékoliv činnosti. Roubovací, či očkovací nože pro Vás máme ve vysoké kvalitě, tudíž zaručují dlouhou životnost.

Spousta kvalitních odlamovacích nožů!

Dále pro Vás máme v nabídce našeho sortimentu i široký výběr odlamovacích nožů. Ty jsou vhodné k jakékoliv práci na zahrádce, ale i v dílně, či na cestách. Vybrat si můžete nože jednorázové, ale i luxusnější, odolnější a vysoce kvalitní. Pořídit si můžete i náhradní břity, či brousek nožů.

Nože ostré jako břitva!

Spousta druhů práce potřebuje k vykonávání kvalitní nože, podívejte se do naší nabídky, jistě si přijdete na své! Např. na řezání krabic, kartonů či koberců jsou ideální odlamovací nože. Ke všemu pro Vás kvalitní nože značky Fiskars neustále připravujeme se skvělými slevami!

Několik druhů odlamovacích nožů Fiskars

Potřebujete ke své práci odlamovací nože Fiskars, kterými řežete pevnější materiály? V naší nabídce naleznete několik modelů, které jsou různě široké a mají rozdílně tvrdé pláty. Díky slitině zinku a nerez oceli oddělíte i pevnější materiály V přední části mají kovové vedení břitu, díky kterému se břity neohýbají. Při používání tohoto druhu nožů se vystavujete nebezpečí, proto je důležité dodržovat bezpečnost, ke které Vám napomůže i ergonomické tvarování rukojeti, která bude vyhovovat téměř každé ruce. Jelikož tyto nože patří mezi často používané, tak je nutné, abyste dokupovali i náhradní břity, proto jsme do nabídky zahrnuli i toto příslušenství, které nakoupíte za výhodnou cenu.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
340 Kč
Naše cena:
246 Kč
Očkovací nůž Fiskars slouží k očkování, řezání a úpravě dřevin a dalších…
2.
Běžná cena:
340 Kč
Naše cena:
246 Kč
Zahradnická žabka Fiskars je určena k řezání a úpravě dřevin a dalších…
3.
Naše cena:
29 Kč
Profesionální celokovový úzký odlamovací nůž Fiskars 9 mm. Automatické…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek