Nože Fiskars FunctionalF+

Nože Fiskars FunctionalForm+ jsou dokonale tvarované pro přesné a spolehlivé krájení. Díky vyváženému designu nožů Fiskars FunctionalForm+ a pečlivě zvolenému materiálu se nože snadno používají, čistí a skladují. Nože Fiskars FunctionalForm+ přináší radost do každodenního vaření tím, že jim přidávají to extra +. Tento druh nožů je k dispozici v naší nabídce ve výhodných baleních a nebo samostatně. Neváhejte a zaručeně si prohlédněte si naši bohatou nabídku,ze které si zaručeně vybere každý profesionální i občasný kuchař. Inspirujte se a pořiďte si do vaší kuchyně perfektní náčiní, se kterým vám vaření půjde od ruky a bude vás bavit.

Nože jako pro šéfkuchaře

Baví vás vaření, ale chybí vám v kuchyni kvalitní náčiní? Pokud ano, nastal pravý čas nahlédnout do naší nabídky, kde naleznete kvalitní nože Fiskars FunctionalForm+, ze kterých si zaručeně vyberete. Všechny produkty v této kategorii jsou skladem, takže si můžete vybrat z pohodlí vašeho domova. Na tyto kvalitní nože se nyní navíc vztahují slevy až 40%, tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti. Nože Fiskars FunctionalForm+ jsou pro vás jako stvořené, jejich ergonomická rukojeť zajistí perfektní a pohodlné držení. Ostré čepele zase zaručí přesné řezy.

Slevy až 40%

Chtěli jste vždy mít v kuchyni náčiní jako opravdový kuchař? Prohlédněte si naši nabídku, do které jsme pro vás zařadili špičkově kvalitní nože Fiskars FunctionalForm+. Vybírat si můžete z různých sad, které obsahují top produkty a nebo si můžete vybrat přesně podle svého vkusu. Nenechte si navíc ujít slevy až 40%!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 060 Kč
Naše cena:
751 Kč
Sada nožů Fiskars Functional Form+ 1016005 obsahuje 2 perfektně vyvážené…
2.
Běžná cena:
1 650 Kč
Naše cena:
1 171 Kč
Sada nožů Fiskars Functional Form+ 1016006 obsahuje 3 nože. Loupací…
3.
Běžná cena:
3 850 Kč
Naše cena:
2 590 Kč
Sada nožů Functional Form+ obsahuje dřevěný blok s postranným magnetem a 5…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek