Nože Fiskars FunctionalForm

Nože Fiskars FunctionalForm patří mezi nejoblíbenější výrobky společnosti Fiskars. Nože Go Cutting byly navrženy pro každodenní používání v kuchyni se zvláštním důrazem na ergonomii, praktičnost a bezpečnost. Díky dlouhému modernímu držadlu se drží v ruce pohodlně a pevně. Rukojeti jsou ergonomicky navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí při práci a zároveň vypadaly moderně. Čepel s trvanlivým ostřím lze snadno brousit ostřičem Fiskars Roll-Sharp nebo ocílkou. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete překvapeni, jak snadno půjdou potraviny krájet.

U nás objevíte pouze kvalitní kuchyňské nože

Nemáte ve Vaši kuchyni ještě nože Fiskars FunctionalForm? To je ovšem chyba, jelikož se jedná o špičkovou kvalitu, která Vás ohromí a nebudete už chtít žádné jiné. Nabídku stále rozšiřujeme, abychom Vám nabídli i typy, které jsou novinkou na trhu. Vybírat můžete ze zahnutých, loupacích, snídaňových, roztíracích nebo kuchyňských druhů. Jelikož jsou nože ostré a vyskytujete se tedy určitému nebezpečí, že byste se mohli říznout, dbali výrobci na to, aby měly čepele skvěle padnoucí tvar.

Bohatá nabídka nožů Fiskars FunctionalForm

Jelikož se v poslední době stávají nože Fiskars FunctionalForm oblíbenými mezi zákazníky, neustále rozšiřujeme naší nabídku. Tento druh nožů si získal své zákazníky hlavně svými vlastnostmi. Designéři Tobias Wandrup a Erik Thoro Lauridsen patří mezi návrháře, kteří přivedli na trh tento druh nožů pro každodenní použití. Ergonomické držadlo padne skvěle do každé ruky, ať dámské nebo pánské. Čepele mají tvrdost až 51 HRC, která zajistí dlouhou trvanlivost ostří. Mohou se mýt v myčce.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
729 Kč
Naše cena:
499 Kč
Sada nožů Fiskars FunctionalForm 1014199 obsahuje 3 nože: Nůž okrajovací…
2.
Běžná cena:
729 Kč
Naše cena:
511 Kč
Sada nožů Fiskars FunctionalForm 1014198 obsahuje 2 nože: Nůž loupací 11cm…
3.
Běžná cena:
849 Kč
Naše cena:
539 Kč
Sada nožů Fiskars FunctionalForm 1014207 obsahuje 3 nože: Nůž loupací 11cm…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 26 položek