Nože Fiskars Kitchen Smart

Kuchyňské nože Fiskars Kitchen Smart jsou navrženy pro každodenní používání. Robustní rukojeti se zarážkou pro prsty zaručují snadný a bezpečný úchop a nejvyšší možný komfort při práci s nožem. Tyto nože se vyznačují ostrými čepelemi, které se snadno udržují pomocí ostřiče Fiskars Roll-Sharp nebo ocílky. Rozhodujete se právě pro koupi nových nožů do Vaší kuchyně? Myslíte si, že nikde není výběr kvalitních nožů? Jste na správném místě! My jsme pro Vás do naší nabídky zařadili vysoce kvalitní nože Fiskars Kitchen Smart, které se skvěle drží a výborně se tak s nimi pracuje.

Perfektně ergonomicky tvarované nože Fiskars Kitchen Smart

Chcete do Vaší kuchyně jen to nejlepší, s čím se Vám bude co nejlépe pracovat a vaření tak bude jedna velká hra? Doporučujeme Vám dokonale ergonomicky tvarované nože Fiskars Kitchen Smart, které se jednoduše drží a krájí se s nimi téměř samo. Díky jejich ostrým čepelím s výjimečnou tvrdostí si můžete být jisti tím, že krájení bude naprosto dokonalé. Nože Fiskars Kitchen Smart mají rukojeti zataveny do střenky a tím se zcela minimalizuje uvolnění a oddělené obou částí. Očekávat můžete jen to nejlepší! S těmito noži nemůžete šlápnout vedle!

Nože Fiskars Kitchen Smart - užitná hodnota se vyplatí

Díky tomu, že jsou nože Fiskars Kitchen Smart dokonale ergonomicky tvarované, budete moci krájet vždy s dokonalou přesností a bezpečností. Nože Fiskars můžete s klidem umývat v myčce. Pro udržení jejich ostrosti Vám doporučujeme používat výhradně ostřič nožů stejné značky.

Jednoznačná kvalita pro Vaši kuchyni

Trpíte nedostatkem kvalitních ostrých nožů ve Vaší kuchyni? Pokud ano, došli jste na správné místo. Neváhejte a prohlédněte si naši bohatou nabídku přímo z Vašeho domova a zásobte si Vaši kuchyni opravdovou kvalitou. Nože Fiskars Kitchen Smart jsou zaručeně tím, co potřebujete a co postrádáte. Neváhejte a nechte se inspirovat naší nabídkou, která je opravdu velmi rozsáhlá. Vybírat můžete třeba okrajovací, loupací nože, nože na sýry, snídaňové nože a spoustu dalších.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 649 Kč
Naše cena:
1 150 Kč
Blok z březového dřeva s pěti noži: loupací nůž, okrajovací nůž, nůž na…
2.
Běžná cena:
199 Kč
Naše cena:
150 Kč
Okrajovací nůž Fiskars Essential je šikovný malý lehký nůž s rovnou čepelí…
3.
Běžná cena:
219 Kč
Naše cena:
160 Kč
Nůž na sýry Fiskars je určen na krájení sýra. Otvory zajišťují, že se sýr…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 14 položek