Nůžky pro leváky

Absolutní samozřejmostí je pro nás i nabídka kvalitních modelů širokého zaměření i pro leváky! Nůžky pro leváky jsou velmi specifických nástrojem, který i levákům zaručí komfort při práci. V sortimentu Fiskars najdete jak univerzální modely, tak i kuchyňské nůžky, nebo dokonce dětské nůžky pro leváky. Slibují stejnou kvalitu stříhání, jako ostatní nůžky z naší nabídky, ale jsou přizpůsobeny přesně podle potřeb opačného držení. Ergonomicky tvarované rukojeti přímo kopírují stisk a tím zajišťují pohodlí při stříhání. Nůžky pro leváky za atraktivní ceny jsou tou pravou volbou pro Vás všechny, kteří již nechcete doma, ani v kanceláři dělat kompromisy s nevyhovujícími pomůckami.

Šikovné nůžky pro leváky

Máte to štěstí, že patříte mezi leváky? Tak přímo pro Vás jsme vytvořili speciální kategorii, do které jsme zařadili nůžky jen pro Vás, speciálně řečeno nůžky pro leváky. Rádi tvoříte, malujete a vystřihujete? Potřebujete nůžky denně ke své práci? Patříte však mezi leváky a nevíte, kde sehnat opravdu kvalitní nůžky pro leváky? Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme jich pro Vás zařadili hned několik. Vyberte si speciální nůžky jen pro Vás, které Vám budou zcela vyhovovat a stříhání s nimi Vám půjde zcela od ruky.

Speciálně ergonomicky tvarované nůžky pro leváky

Sháníte kvalitní značkové nůžky, které jsou určeny pro leváky? Ještě jste však nenarazili na ideální, které by Vám zcela vyhovovaly a navíc i vydržely? Nezoufejte! Inspirujte se u nás, my jsme pro Vás zařadili do naší nabídky nůžky pro leváky, se kterými Vás bude stříhání samo o sobě bavit.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
429 Kč
Univerzální nůžky Fiskars pro leváky mají držadla i čepele speciálně…
2.
Naše cena:
135 Kč
Dětské nůžky Fiskars pro leváky, červené mají držadla perfektně tvarovaná…
3.
Běžná cena:
299 Kč
Naše cena:
219 Kč
Dětské nůžky pro leváky Fiskars, Little My mají držadla perfektně…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek