Ostatní nůžky

V kategorii ostatní nůžky najdete například nůžky na manikúru, které Vám usnadní péči o Vaše nehty. Nabízíme trendy designová provedení, které zaujmou na první pohled. Dále zde můžete nakoupit víceúčelové nůžky Fiskars. Sortiment zahrnuje i oblíbené modely skládacích nůžek, které jsou praktické na veškeré cesty a dokonce jsou vhodným řešením na dětské tábory, soustředění a jiné pobyty. Například i dílenské nůžky, které vynikají svou odolností a důkladnou propracovaností čepelí, které si poradí s údržbou v dílně i na zahradě. Nabízíme šikovné modely pro všestranné využití.

Ergonomicky tvarované rukojeti

Nepadnou Vám jen tak nějaké nůžky do ruky? Námi nabízené ostatní nůžky mají speciální ergonomický tvar v oblasti rukojeti. Vynaložený tlak bude rovnoměrně rozprostřen na čepele a střih bude naprosto přesný a účinný. Některé z modelů jsou vhodné jak pro praváky tak i pro leváky. Použitý plast je nárazuvzdorný a je možné i hrubší zacházení.

Využitelnost ostatních nůžek

V kategorii ostatní nůžky určitě najdete zboží, které sháníte. Ať už potřebujete nůžky do domácnosti či do dílny. Nemusíte mít obavy, použít je téměř na cokoliv. Dovolí Vám stříhat mnoho materiálů, jako jsou například dráty, látku, papír, trávu a mnoho dalších.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
70 Kč
Nůžky Fiskars EP076B jsou ideální pro stříhání papíru a mnoho dalších…
2.
Naše cena:
100 Kč
Nůžky Fiskars EP086B jsou ideální pro stříhání papíru a mnoho dalších…
3.
Naše cena:
179 Kč
Nůžky Fiskars EP096B jsou ideální pro stříhání papíru a mnoho dalších…
Použití nůžek
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek