Ozdobné nýtování

Jedinečné průbojníky Fiskars jsou určeny pro ozdobné nýtování bez potřeby kladiva - proto je bezpečná a vhodná i pro děti. Jedna strana průbojníku proráží otvory a druhá uzavírá nýtky na materiál. Aby se zabránilo poškození pracovní plochy a otupení průbojníků, musí se použít speciální podložka, kterou naleznete v této kategorii. Chcete doplnit něčím zvýraznit určité předměty? Ozdobné nýtování Vám napomůže a uspokojí Vaše požadavky. U nás naleznete ozdobné nýty, které mají různé zajímavé barvy a odlišné tvary. Blíží se Vánoce a Vy si chcete vyrobit dekoraci? Využijte krásné sady, která obsahuje sněhuláky, stromečky nebo andělíčky. Ozdobné nýtování se pro Vás může stát příjemným odreagováním, při kterém vykouzlíte tématické předměty a dekorace.

Nýtování bez použití kladiva

Aby bylo nýtování co nejpohodlnější zahrnuli jsme pro Vás do naší nabídky průbojník, díky kterému už nebudete muset nikdy použitá kladivo. Pomocí tohoto nástroje vytvoříte pohodlně a bez větší námahy otvory a následně uzavřete ozdobné nýty na vyrobené pozvánky nebo ozdoby. Pružinovým kladivem, který je zabudované, je vytvořena síla, která je dostačující k proražení silných kartónů nebo látek.

Potřebné nástroje pro nýtování

Setkali jste se se situací, že jste nýtovali doma na stole a poničili jste ho? Pokud ano, tak věříme, že Vás přešla i radost z vyrobeného předmětu. Aby k těmto situacím nedocházelo, ochraňte pracovní plochu pomocí podložky pro nýtování. Dostačující velikost 7,5 x 15 cm bezpečně ochrání povrch, aby nedošlo k poškrábání. Ozdobné nýtování může proběhnout i bez nepříjemností.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
115 Kč
Směs různobarevných ozdobných nýtků 120 ks. Pro jejich uchycení použijte…
2.
Naše cena:
369 Kč
Unikátní sada Fiskars pro nýtování bez potřeby kladiva. Tato sada…
3.
Naše cena:
369 Kč
Unikátní sada Fiskars pro nýtování bez potřeby kladiva. Tato sada…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek