Struktury

Potřebujete ozdobit alobal nebo papír? Pomocí struktury Fiskars dosáhnete krásných výsledků. ze kterých budete mít radost Vy a nebo Vaše děti. Díky desce Fiskars vykouzlíte pomocí strukturovacího nástroje nebo jehly krásně ozdobenou plochu papíru nebo alobalu. K doladění detailů je zapotřebí jehla, kterou naleznete v naší nabídce. Vybírat můžete z různých motivů, jako jsou například zvířata, psí tlapky nebo jiné zajímavé tvary a mozaiky, které vypadají opravdu dobře.

Příslušenství k strukturovacím deskám

Aby jste mohli začít s tvořením a zdobením, je nutné, aby Vaše výbava byla kompletní. Struktury jsou skvělou variantou na rychlému zdobení. Pomocí strukturovacího nástroje vykouzlíte v krátkém čase skvělé výsledky. Pomocí třech kuliček, které jsou ve spodní části, budou lépe zobrazeny ozdobné tvary. Aby byly výsledky precizním doporučujme použít jehlu, kterou u nás zakoupíte v balení, které obsahuje 2 kusy.

Široké využití

Jelikož je pořizovací cena v řádu stovek, je možné mít struktury doma a vyrábět společně s dcerou nebo synem kreativní papíry a alobaly. Věříme, že se mohou stát skvělou zábavou pro celou rodinu. Další možné využití je například v různých školních kroužcích, ve kterých se rozvíjí dětská tvořivost.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
390 Kč
Vytváří vytlačováním hluboké a vypouklé vzory na papír, alobal apod.…
2.
Naše cena:
159 Kč
Strukturovací jehla se používá ke strukturování papíru nebo alobalu na…
3.
Naše cena:
109 Kč
Strukturová deska umožňuje pomocí strukturovacího nástroje nebo jehly…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 7 položek