Teleskopické nůžky Fiskars

Teleskopické nůžky Fiskars představují víceúčelové nástroje s vynikajícím dosahem do korun stromů a hustých keřů. Můžete s nimi stříhat ve výškách bez potřeby žebříku nebo naopak těsně u země, aniž byste se museli sklánět. Velkou stříhací sílu teleskopických nůžek Fiskars vyvinete pouhým posunem oranžové rukojeti nebo oranžové kuličky, pokud stříháte ve velké výšce. Díky nastavitelnému úhlu stříhací hlavy a lehké konstrukci je práce s univerzálními zahradními nůžkami Fiskars vždy rychlá, snadná a bezpečná. Teleskopické nůžky FiskarsJsou vhodné nejen pro zahradníky muže, ale práci s nimi komfortně zvládnou i ženy nebo děti.

Ideální nůžky na úpravu vysokých keřů!

Máte kolem domu vysoké keře či stromy? Jistě víte, že keře také potřebují spoustu své péče, do které patří různá designová úprava nebo jen menší zastřihnutí. Jenže často bývají keře opravdu hodně vysoké, nevíte, jak si s tím poradit? Pro tento případ jsou zcela ideální teleskopické nůžky Fiskars, které Vám s tímto problémem zaručeně pomůžou a Vaše okolí domu bude zase zcela perfektně upravené! Nejste zrovna vyššího vzrůstu a nechcete pořád otravovat své blízké nebo svého vysokého muže a jste si jistá, že úprava keřů je ženská záležitost? Tak to pro Vás máme skvělé řešení! Teleskopické nůžky Fiskars jsou ideální i pro ženy, protože nejsou nijak extrémně těžké a mohou s nimi pracovat v klidu i ženy.

Kvalitní produkty se zajímavými slevami!

Necháváte si záležet na úpravě okolí Vašeho domu či Vaší ulice? Jsme si jisti, že vše není jen tak a často je i potřeba spousta pomocníků, kteří naši práci dokáží zjednodušit a tak zároveň i zpříjemnit. Teleskopické nůžky Fiskars jsou zcela ideální! Inspirujte se naší nabídkou i Vy!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 490 Kč
Naše cena:
927 Kč
Teleskopické nůžky na větve Fiskars L86 jsou vhodné pro stříhání silných…
2.
Běžná cena:
1 990 Kč
Naše cena:
1 390 Kč
Univerzální zahradní nůžky Fiskars UP82 mají násadu s tažnou objímkou a s…
3.
Běžná cena:
2 310 Kč
Naše cena:
1 580 Kč
Univerzální prodloužené zahradní nůžky Fiskars UP84 mají dosah stříhání…
Použití nůžek
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 14 položek