Převodové nůžky na plech Fiskars PowerGear™

Převodové nůžky na plech Fiskars PowerGear™

07. 07. 2019

Převodové nůžky na plech Fiskars PowerGear™ jsou ideální pro stříhání různých odolných materiálů, včetně plechu, potrubí, sádrokartonových rohů, kovových svorníků, lišt, podhledů, římsových desek, odkapových lišt, okapů a dalších materiálů.

Barevné lampičky

Barevné lampičky

10. 09. 2018

Lampičky vytvoříme ze skleniček a barevného papíru. Barevný papír upravíme pomocí tvarových děrovaček Fiskars.

Přání s motýly

Přání s motýly

03. 09. 2018

Inspirace na vytvoření příáníčka nebo obrázku s motýly pomocí ozdobné děrovačky Fiskars.

Jak na šťavnaté maso z grilu?

Jak na šťavnaté maso z grilu?

03. 08. 2018

Co by to bylo za léto bez pořádné grilovačky s přáteli? Máme pro vás několik tipů, díky kterým bude grilování nejen zábava, ale také pořádný kulinářský zážitek.


Hrábě na listí Fiskars QuikFit

Hledáte kvalitní nářadí, které Vám bude sloužit opravdu dlouho a s kterým budete dlouhodobě spokojeni? Přesně takové je nářadí Fiskars, které Vám nabízí mimořádně kvalitní výrobky pro Vaši zahradu či domácnost. Všechny výrobky Fiskars mají vysokou kvalitu a podrobují se přísné kontrole. Velmi oceňované jsou například různé druhy zahradních nůžek s převodovým mechanismem, či oblíbené ruční sekery Fiskars.

Kvalitní nářadí už od roku 1649

Společnost Fiskars byla založena v roce 1649 a nyní se řadí mezi společnosti působícími na celém světě. Pod značkou Fiskars naleznete široký sortiment špičkového nářadí jak na zahradu, tak i do domácnosti pro různé druhy práce. Díky prvotřídní kvalitě a využívání nejmodernějších materiálů si udržuje značka Fiskars celosvětové uznání.