Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Děrovací kleště Fiskars - Velikost výstřižku - 3,1 mm

Děrovací kleště Fiskars u Vás najdou široké uplatnění. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a používají se pro dekoraci materiálů jako je papír, tvrdší folie nebo slabý karton. Patentový systém rukojeti Softgrip Vám zaručí pohodlí. Díky barevné rukojeti rozpoznáte tvar výstřižku. Kleště mají zabudovaný lapač na odstřižky, které můžete také použít jako dekoraci. Vytvořte si doma originální přáníčka nebo ozdobte dárky. Velikost výstřižků je od 1,5 do 6 mm. Umožní prostor Vaší fantazii a Vy tak můžete vytvářet dekorace neomezeně.

Snadné použití a široké využití

Používat děrovací kleště zvládne téměř každý. Patentovaný systém rukojeti - SOFTGRIP umožňuje větší pohodlí a snadnou obsluhu. Tyto kreativní kleště lze využít na různé druhy materiálu. Použít je můžete například na papír, tvrdou koženku, tenký alobal, tvrdé samolepky nebo slabý karton. Kleště jsou doplněny o zabudovaný lapač, který zachytává výstřižky. Vytvořte si ozdobné tvary během chvíle.

Děrovací kleště jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je velmi odolná a pevná. Rukojeti jsou zdobeny barevnými a měkkými materiály, která zajistí příjemnější práci. Rukojeti mají různé barvy, které dodávají výraznější desing. Kleště nejsou určeny na látku.