Máme nadále otevřeno na základě vyjímky ze dne 21.10.2020

Ozdobná děrovačka láska

Skladem
470 Kč

Snadné děrování širokých a složitých tvarů. Systém se sníženou silou - omezuje uvíznutí papíru. Otevření se provádí stisknutím přední strany razidla těsně před posuvným zámkem. Děrovačky složitých tvarů Fiskars jsou skvělými pomocníky, kteří vám o další kus posunou vaše realizování nápadů.

Patříte mezi tvořivé lidi, kteří mají spoustu nápadů a nebojí se je realizovat? Darujete rádi dárky v podobě ruční práce? Takové dárky mají totiž větší cenu, než klasické dárky kupované, které často tolik nepotěší, protože se nemusíte trefit do výběru. Do naší nabídky jsme zařadili děrovačky složitých tvarů Fiskars, které vám vaši práci jen a jen usnadní. Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku z pohodlí vašeho domova a vyberte si přesně podle vašich představ. Těšit se můžete na celou řadu různých ozdobných děrovaček, které podpoří vaše kreativní tvoření.

Oblíbili jste si ruční práce a chcete se posunout o další level vpřed? Následujte naši nabídku a dopřejte si nové děrovačky složitých tvarů Fiskars, které jsou v nabídce za dostupné ceny. Děrovačky jsou určeny na papír, nejsou určeny na látku.