Magnet na nože Fiskars

Skladem
529 Kč 660 Kč

Máte v kuchyni rádi pořádek a přehled? Pro uspořádání Vašich nožů, které dennodenně využíváte při svém vaření jsou zde na výběr magnetické lišty na nože. Jednoduše se dají kamkoliv upevnit a manipulace s noži je pak velmi snadná. Každý, kdo již měl možnost využít tohoto praktického doplňku si jej velmi chválí. Magnetické lišty na nože jsou k nožům velmi šetrné, proto nemusíte mít strach z jejich poškození, či poškrábání. Jsou taktéž velmi výhodnou variantou v případě, že na kuchyňské lince nemáte dostatek místa pro klasický stojan na nože. Magnetické lišty na nože jsou skvělým a chytrým řešením jak udržet nožům jejich prvotřídní kvalitu a jak mít nože neustále po ruce. Již nebudete muset otevírat šuplík a hledat ten pravý nůž, jednoduše si ho vezmete, když bude potřeba.

Nože vždy po ruce!

Taky neradi hledáte v šuplíku mezi dalšími věcmi Váš oblíbený nůž? Mějte své nože vždy po ruce díky magnetické liště. Právě magnetické lišty na nože Vám zajistí, že každý nůž bude mít svoje místo a Vy na něj stále uvidíte, tak předejdete tomu, že budete vždy hrabat v zásuvce, kde máte plno dalších věcí a nůž si tím můžete i ztupit. V naší nabídce naleznete jak magnetické lišty na nože, tak i magnetické body, které se hodí i do menší kuchyně, kde není místo pro celou lištu.

Udělejte si radost a pořiďte si praktickou magnetickou lištu na nože nebo jí někomu věnujte jako dárek. Určitě Vám Vaši blízcí budou vděčni. Příjemné ceny a akční slevy, které pro vás stále připravujeme Vás zcela jistě osloví.

Magnetické lišty zaručeně oceníte

Máte moderní domácnost a snažíte se vše sladit i v kuchyni, kde se pohybujete docela často? Pokud jste pro nejnovější vychytávky a chcete si vše co nejvíce zjednodušit, prohlédněte si naši nabídku. Zařadili jsme do ní pro vás skvělé praktické magnetické lišty na nože, díky kterým už nebudete muset otevírat šuplíky se špinavou rukou, jednoduše si odejmete z lišty ideální nůž. Vybírat si můžete z různě velkých lišt, na které si umístíte nože, které používáte nejvíce. Je opravdu praktické mít všechny nože na jednom místě a hlavně neustále po ruce.