Potřebuje Vaše dítě do školy multifunkční nástroje jako je například úhloměr, gumu, nebo pravítko? Tak jste u nás správně a můžete vytvořit objednávku. V této záložce naleznete také multifunkční řezák Fiskars, kterým snadno nařežete papír nebo nakroutíte stuhu. Pomocí tohoto řezáku zabalíte dárek do balícího, který si nařežete a ještě vytvoříte krásnou stuhu. Skvělý pomocník na vytváření dárkového balení.

Ruční práce snadno a rychle

Chcete mít veškeré potřeby na šití po ruce, aby jste nemuseli hledat zavírací špendlík, měřící pásmo nebo pletací sběrač? Nebo se chystáte na dovolenou a nechcete sebou brát velké šitíčko? Právě pro Vás bude nejlepší volbou multifunkční nástroj sada šicího nářadí 12 v 1, která je opravdu obsáhlá. Viděli jste u kamarádky krásně ozdobený předmět pomocí drátkování? I Vy můžete s touto činností začít. U nás naleznete předlohy, díky kterým vykouzlíte krásné ozdoby.

Praktický nástroj 6 v 1

Mezi Multifunkční nástroje patří nástroj 6 v 1 od Fiskars, který obsahuje hladítko k lepení, pinzetu, zásobník na lepidlo, vytlačovací jehlu a nůž. Výměna vytlačovací jehly za nůž je velmi snadná a zvládne to každý. Díky těmto pomocníkům vytvoříte snadno dekoraci, kterou přilepíte bez zašpinění a veškeré potřebné nástroje máte po ruce.