Nádobí Fiskars Hard Face

Nádobí Fiskars Hard Face je ideální volbou pro náročnou přípravu pokrmů. Hrnce a pánve Fiskars Hard Face mají nejodolnější povrch Hardtec Superior+™, který má vynikající nepřilnavost a velkou trvanlivost. Tichá skleněná poklička se silikonovým okrajem umožňuje slévání vody a cezení.

Široký sortiment nádobí Fiskars Hard Face je doporučený pro nejnáročnější každodenní úkoly ve vaření. Fiskars hrdě představuje novou generaci svého nepřilnavého povrchu Hardtec Superior+™ na inovovaném nádobí řady Hard Face z hliníkové slitiny a nerezové oceli. Další generace povrchu Hardtec Superior+™ neobsahuje PFOA ani PFAS a je odolnější než kdykoliv dříve.

Dno ohřívá nádobí na keramických varných deskách až o 50 % rychleji a šetří 30 % energie. Velmi silné dno nádobí Hard Face rovnoměrně a efektivně rozvádí teplo. Bakelitové držadlo zůstává chladné a zajišťuje dobré držení. Skleněná poklička má po celém obvodu lem vyrobený z odolného a tepluodolného silikonu.

Technologie OPTIHEAT™ (OH) je optimalizovaná pro indukční varné desky, ale je možné použití na všech typech varných desek. Dno OPTIHEAT™ zabraňuje přehřátí pánví na indukčních varných deskách. Všechno nádobí Hard Face je vyrobeno v továrně Sorsakoski ve Finsku a je vhodné do myčky.