Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Nádobí Fiskars Hard Face ocel - Fiskars

Nerezové nádobí Fiskars Hard Face je ideální volbou pro náročnou přípravu pokrmů. Nerezové hrnce a pánve Fiskars Hard Face mají nejodolnější povrch Hardtec Superior+™, který má vynikající nepřilnavost a velkou trvanlivost. Tichá skleněná poklička se silikonovým okrajem umožňuje slévání vody a cezení.

Široký sortiment nádobí Fiskars Hard Face je doporučený pro nejnáročnější každodenní úkoly ve vaření. Fiskars hrdě představuje novou generaci svého nepřilnavého povrchu Hardtec Superior+™ na inovovaném nádobí řady Hard Face z hliníkové slitiny a nerezové oceli. Další generace povrchu Hardtec Superior+™ neobsahuje PFOA ani PFAS a je odolnější než kdykoliv dříve.

Hliníkové jádro ve dně z nerezové oceli zajišťuje rovnoměrné a efektivní rozvádění tepla. Nerezová ocel je vysoce odolný materiál, perfektní pro náročné každodenní použití. Bakelitová držadla zůstávají chladná a zajišťují dobrý úchop. Průhledná poklička je osazena odolným silikonovým teplovzdorným okrajem.

Ocelové nádobí Fiskars Hard Face je vhodné pro všechny typy varných desek. Všechno Hard Face nádobí je vyrobeno v továrně Sorsakoski ve Finsku.