Náhradní břit 25 mm

Skladem
139 Kč

Náhradní díly Fiskars Vám zajistí funkčnost pro další období. Naleznete zde širokou nabídku náhradních čepelí k zahradním nůžkám, které často využíváte k stříhání větví nebo okrasných keřů. Máme v sortimentu i pružiny, či korkové potahy rukojetí. Dále můžete vybírat z nabídky návleků držadla, který Vám zajistí příjemnou a pohodlnou manipulaci s nářadím. Zajistíme komplet nové příslušenství pro Vaše oblíbené modely! Objednat si je můžete velmi snadno a vyhnete se tak nákladnému pořizování nového náčiní.

Nákup výhodných setů

Pořídit můžete i kompletní výhodnou sadu pro výměnu. Náhradní díly Fiskars pro téměř každou závadu. Pokud se Vám rozbily teleskopické zahradní nůžky, využijte naší nabídky setu, který obsahuje náhradní vnitřní i vnější tažné pásky a šňůrky. Neopomněli jsme ani na rozbité zahradní nůžky, které také můžete uvést do provozu díky zakoupené sadě.

Rozbité nůžky lze opravit

Máte svoje oblíbené nůžky a nechcete se s nimi rozloučit? Nemusíte. Do kategorie náhradní díly Fiskars jsme pro Vás zařadili díly, díky kterým opravíte nůžky a budete je moci dále používat. Naleznete zde mnoho součástek. Pokud se Vám zničila čepel nebo ošoupaly korkové potahy, objednejte si nyní nové.