Nůžky na látku Easy Action Fiskars 2912

Skladem
159 Kč 240 Kč

Krejčovské nůžky na látku Fiskars s oranžovými rukojeťmi jsou designovou klasikou oblíbenou již více než čtyřicet let. Sortiment zahrnuje široký výběr nůžek s čepelemi z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli. Ergonomicky tvarované rukojeti nejen, že zvyšují účinnost stříhání, ale zajišťují také pohodlné držení a práce s nimi je méně únavná. Rukojeti krejčovských nůžek Fiskars jsou vstřikovány do formy přímo na čepelích, takže jsou odolné a hygienické. Mnoho designových modelů právě podle Vašeho vkusu si můžete vybrat přímo na našem eshopu za atraktivní ceny. Krejčovské nůžky zajistí Vaši absolutní spokojenost ať už doma, či ve Vaší profesionální krejčovské dílně.

Speciálně ergonomicky tvarované krejčovské nůžky

Pokud se věnujete krejčovství a potřebujete opravdu kvalitní nůžky, doporučujeme Vám speciální krejčovské nůžky, které mají dlouhou životnost a budete s nimi opravdu spokojeni. Nůžky, které již vidíte níže se dají perfektně využít na stříhání látky, ale používat se dají k běžným potřebám např. ve škole nebo v kanceláři. Avšak speciální krejčovské nůžky jsou naprosto dokonale tvarovány, aby se co nejlépe držely a práce s nimi byla co nejsnazší.

Krejčovské nůžky s čepelí z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli

Sháníte opravdu velmi ostré nůžky, se kterými budete moci pravidelně stříhat látky a spoustu dalších věcí? Neváhejte a inspirujte se právě teď naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili krejčovské nůžky. Na vybrané produkty se vztahují zajímavé slevy, které Vás zaručeně potěší.