Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Nůžky Fiskars pro domácnost

Nabízíme Vám velmi vytříbený sortiment nejrůznějších typů a modelů nůžek, se kterými již stříhání nikdy nebude potíž. V rozmanité nabídce najdete nejen zahradní a domácí nebo kuchyňské varianty, ale i modely šité na míru kancelářím, či naopak umělcům. Například dekorativní a ozdobné nůžky Fiskars vykouzlí krásná přáníčka, či ozdoby a dekorativní prvky do Vaší domácnosti.

Stříhání bude ještě kreativnější. Nůžky Fiskars Vám pomohou!

Ergonomicky tvarované rukojeti, odlehčenost, příjemný materiál na dotek a kvalitní ostří. To vše jsou vlastnosti, kterými se pyšní nůžky Fiskars. Díky nim se i pro Vás stane stříhání hrou, která Vás bude bavit. Nabízíme Vám v atraktivní cenové relaci mnoho modelů nůžek pro všestranné i určené využití. Vyberte si z mnoha rozměrů i provedení.

Aby Vám nůžky Fiskars sloužily co nejdéle, je potřeba je udržovat a brousit. Proto jsme pro Vás v našem širokém sortimentu připravili také sekci ostřičů nůžek, se kterým budou Vaše nůžky Fiskars stále ostré jako břitva.

Rádce

Údržba nůžek Fiskars Classic

Údržba nůžek Fiskars Classic

Čepele nůžek Fiskars jsou zapuštěné přímo do držadel, což zajišťuje skvělé utěsnění a tím chrání před tvorbou prasklin a vznikem bakterií. Držadla nůžek jsou vyrobena z nárazu odolného plastu. Čepele bez niklu jsou precizně broušené a vyrobené z tvrzené švédské oceli Sandvik s tvrdostí HRC 55 až HRC 57. Přítlak čepelí se dá snadno upravit povolením či utažením šroubku.