0 Kč
310 Kč

Ozdobná prostorová děrovačka slunce

Skladem
310 Kč 499 Kč

Do kategorie ozdobné děrovačky Fiskars řadíme tvořítka a různé druhy děrovaček. Děrovačky se snadno ovládají stisknutím páčky a jsou vhodné pro tvoření školních projektů pro děti či jako zábava na deštivé odpoledne. Prostorové děrovačky mají obrovskou výhodu v tom, že můžete děrovat a zdobit i uprostřed papíru. Díky výměnným nástavcům lze do papíru děrovat různé tvary a obrázky. Nechte proniknout na papír kousek Vaší fantazie a vyrobte tu nejoriginálnější výzdobu v okolí. Uvidíte, že děti ale i dospělí z toho budou nadšeni.

Kreativní tvoření pro každého

Máte ráda dobře vypadající detaily a nebo Vaše ratolest ráda tvoří? Pořiďte si ozdobné děrovačky, mezi které řadíme také tvořítka, které vykouzlí nádherné tvary. Díky snadné manipulaci jsou vhodné i pro malé šikuly. Vybírat můžete z několika množství tvarů, motivů a velikostí. Využijte naší nabídky skvělých pomocníků při práci s papírem.

Ozdobné štítky a visačky

Potřebujete si vytvořit štítky nebo visačky a požadujete, aby byla práce provedena precizně? Nyní je nejsnadnějším řešením, aby jste si je vyrobili sami. Díky snadnému užívání ozdobné děrovačky na štítky 3 v 1 si veškerou potřebnou práci zastanete sami a výsledkem bude dobře vypadající visačka nebo štítek. Děrovačky nejsou určeny na látku.