Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Hrnek Moomin House 0,25l


Dostupnost
Produkt již není v nabídce Sledovat dostupnost

Záruka
2 roky

Kód produktu
1015964

Speciální edice k 70. výročí Mumínků od finské značky Arabia. Hrníček tak akorát velký na kakao, kávu nebo čaj. Tove Janssonová napsala první knížku o Mumíncích v roce 1925, a dnes se vyrábí na 70 motivů, ke kterým přibývá Moominhouse, kromě nich vydává Arabia každoročně limitované edice, a tak se milovníci Mumínků i sběratelé mají stále na co těšit.. Více

Speciální edice k 70. výročí Mumínků od finské značky Arabia. Hrníček tak akorát velký na kakao, kávu nebo čaj. Tove Janssonová napsala první knížku o Mumíncích v roce 1925, a dnes se vyrábí na 70 motivů, ke kterým přibývá Moominhouse, kromě nich vydává Arabia každoročně limitované edice, a tak se milovníci Mumínků i sběratelé mají stále na co těšit..

Ilustrátorka a návrhářka, která stojí za návrhem celé kolekce porcelánového nádobí s Mumínky Tove Slotte pracovala na základě originálních ilustrací od světově známé finské autorky Tove Jansson, která dala život postavičkám z kouzelného údolí.

Hrníček je nejen perfektním dárkem, ale i krásným kusem nádobí, který rozveselí každé dětské posezení. Moomin by Arabia, jak již název napovídá, spadá pod finskou značku designového nádobí Arabia, založenou v roce 1873.

Okouzlující ilustrace na porcelánovém nádobí vypráví příběh ze slavných dětských knížek o Mumíncích, rodině roztomilých bílých trolů, kteří spolu se skřítky a zvířátky z pohádkového údolí zažívají dobrodružství a čelí různým nesnázím.

  • Velikost: 0,25 l
  • Materiál: porcelán
  • Lze mýt v myčce, použít na zapékání v troubě, mražení i do mikrovlnné trouby
  • Balení 1 ks