2 roky

1057212

599 Kč s DPH


ks

Tento hrníček, velký akorát tak na čaj, kávu nebo kakao, má vyobrazenou Mumínkovu maminku – tu nejlepší maminku, která má pro všechny pochopení, všechno zvládne a obdivuje tatínka. Nosí stále zástěru a hlavně svoji velkou černou kabelku. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Tento hrníček, velký akorát tak na čaj, kávu nebo kakao, má vyobrazenou Mumínkovu maminku – tu nejlepší maminku, která má pro všechny pochopení, všechno zvládne a obdivuje tatínka. Nosí stále zástěru a hlavně svoji velkou černou kabelku.

Ilustrátorka a návrhářka, která stojí za návrhem celé kolekce porcelánového nádobí s Mumínky Tove Slotte pracovala na základě originálních ilustrací od světově známé finské autorky Tove Jansson, která dala život postavičkám z kouzelného údolí.

Hrníček je nejen perfektním dárkem, ale i krásným kusem nádobí, který rozveselí každé dětské posezení. Moomin by Arabia, jak již název napovídá, spadá pod finskou značku designového nádobí Arabia, založenou v roce 1873.

Okouzlující ilustrace na porcelánovém nádobí vypráví příběh ze slavných dětských knížek o Mumíncích, rodině roztomilých bílých trolů, kteří spolu se skřítky a zvířátky z pohádkového údolí zažívají dobrodružství a čelí různým nesnázím.

  • Velikost: 0,25 l
  • Materiál: porcelán
  • Lze mýt v myčce, použít na zapékání v troubě, mražení i do mikrovlnné trouby
  • Balení 1 ks
Objem
250 ml

Kontaktujte nás!