2 roky

1005307

Produkt již není v nabídce

Hrníček ze sady mumínků od finské značky Arabia. Hrníček tak akorát velký na kakao, kávu nebo čaj. Nese motiv Sniffa – v českých knížkách Ňufa, Šňupálka, na mintovém podkladu.. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Hrníček ze sady mumínků od finské značky Arabia. Hrníček tak akorát velký na kakao, kávu nebo čaj. Nese motiv Sniffa – v českých knížkách Ňufa, Šňupálka, na mintovém podkladu..

Ilustrátorka a návrhářka, která stojí za návrhem celé kolekce porcelánového nádobí s Mumínky Tove Slotte pracovala na základě originálních ilustrací od světově známé finské autorky Tove Jansson, která dala život postavičkám z kouzelného údolí.

Hrníček je nejen perfektním dárkem, ale i krásným kusem nádobí, který rozveselí každé dětské posezení. Moomin by Arabia, jak již název napovídá, spadá pod finskou značku designového nádobí Arabia, založenou v roce 1873.

Okouzlující ilustrace na porcelánovém nádobí vypráví příběh ze slavných dětských knížek o Mumíncích, rodině roztomilých bílých trolů, kteří spolu se skřítky a zvířátky z pohádkového údolí zažívají dobrodružství a čelí různým nesnázím.

  • Velikost: 0,25 l
  • Materiál: porcelán
  • Lze mýt v myčce, použít na zapékání v troubě, mražení i do mikrovlnné trouby
  • Balení 1 ks
Objem
250 ml

Kontaktujte nás!