2 roky

1052343

Produkt již není v nabídce

Hrníček ze sady nádobí s Mumínky od finské značky Arabia. Hrníček tak akorát velký na kakao, kávu nebo čaj. Na fialovém podkladu najdeme slečnu Ferku, velkou lásku hlavního hrdiny Mumínka. Parádivá Ferka má vždy perly na krku a nákotník. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Hrníček ze sady nádobí s Mumínky od finské značky Arabia. Hrníček tak akorát velký na kakao, kávu nebo čaj. Na fialovém podkladu najdeme slečnu Ferku, velkou lásku hlavního hrdiny Mumínka. Parádivá Ferka má vždy perly na krku a nákotník.

Ilustrátorka a návrhářka, která stojí za návrhem celé kolekce porcelánového nádobí s Mumínky Tove Slotte pracovala na základě originálních ilustrací od světově známé finské autorky Tove Jansson, která dala život postavičkám z kouzelného údolí.

Hrníček je nejen perfektním dárkem, ale i krásným kusem nádobí, který rozveselí každé dětské posezení. Moomin by Arabia, jak již název napovídá, spadá pod finskou značku designového nádobí Arabia, založenou v roce 1873.

Okouzlující ilustrace na porcelánovém nádobí vypráví příběh ze slavných dětských knížek o Mumíncích, rodině roztomilých bílých trolů, kteří spolu se skřítky a zvířátky z pohádkového údolí zažívají dobrodružství a čelí různým nesnázím.

  • Velikost: 0,25 l
  • Materiál: porcelán
  • Lze mýt v myčce, použít na zapékání v troubě, mražení i do mikrovlnné trouby
  • Balení 1 ks

Kontaktujte nás!