Zahradní pilky Fiskars

Pilky Fiskars se vyznačují lehkostí, pevným úchopem a řadou bezpečnostních prvků. Umožňují snadno řezat větve a prosvětlovat koruny stromů. Nová řada Fiskars Xtract™ se vyznačuje unikátním vysouvacím mechanismem s integrovanou karabinou na opasek. Díky tomu se pilky na dřevo značky Fiskars bezpečně přenáší a snadno skladují. Čepel pilky jde do řezu při tažném pohybu.

Pilky Fiskars jsou určeny k řezání čerstvého a suchého dřeva, prken nebo různě silných větviček. Jistě uznáte za pravdu, že pilka je výborným pomocníkem. Na výběr máte plno druhů a velikostí. Nový design s praktickou zatahovací sponou na opasek, rukojeti jsou vyrobeny z měkkého materiálu tak, aby se při práci dobře a hlavně pohodlně držely. Pilky na dřevo a další  zahradní nářadí Fiskars mají jistou záruku kvality, tím pádem mají dlouhou životnost. Jejich pilové listy jsou vyrobeny z kalné oceli.

Kvalitní pilky

V naší nabídce naleznete jen ty nejkvalitnější pilky na dřevo, díky kterým Vám na zahradě půjde práce s radostí a lehkostí. Nechte se inspirovat naší skvělou nabídkou, ve které skoro pokaždé najdete mnoho zajímavých slev!

Spolehlivé pilky Fiskars na prořezávání větví

V naší nabídce naleznete vhodné pilky Fiskars, které mají pevnou čepel nebo je lze nasadit na praktickou násadu QuikFit, kterou u nás také naleznete. Pilové listy jsou vyrobeny z kalené oceli, která se řadí mezi odolné, pevné a kvalitní. Dlouhá životnost zahradního nářadí Fiskars je tedy samozřejmostí.