Žádná položka

Novinkou v sortimentu jsou prostorové děrovačky na papír Fiskars, pomocí kterých snadno a přesně vyrazíte různé tvary do prostoru papíru. Už nemusíte zdobit pouze okraje papíru nebo složitě papír přehýbat, pokud potřebujete vytvořit ozdobné tvary uprostřed papíru. Navíc mají děrovačky označené mřížkování, pro přesné navázání na již hotový vystřižený tvar a pokračovat ve stejné vzdálenosti a směru.

Originální prostorové děrovačky skladem

Jste kreativní a rádi tvoříte originální produkty, které můžete darovat svým nejbližším? Neváhejte a nechte se inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro vás zařadili originální prostorové děrovačky Fiskars, ze kterých si zaručeně vyberete i vy. Vybírat můžete z nejrůznějších tvarů a velikostí. Tyto děrovačky jsou ideální na tvoření kartiček, které se přidávají k dárkům či dárkovým taštičkám jako osobní vzkazy, které mají osobní kouzlo. Pokud jste kreativní a máte spoustu nápadů, které chcete realizovat, zaručeně vás naše nabídka potěší. Naleznete zde spoustu praktických vychytávek, které vás podpoří ve vašem tvoření. Prostorové děrovačky Fiskars jsou skvělými pomocníky!

Nápadité děrovačky za výhodné ceny

Nápadité prostorové děrovačky Fiskars mají různé tvary, jako jsou různě velké čtverce, kruhy, plástve medu, rámečky nebo slunce a spousty dalších tvarů. Nasbírejte si svůj set originálních děrovaček, se kterými bude tvoření opravdu hračka! Prohlédněte si naši nabídku z pohodlí vašeho domova a vybírejte přesně podle svých představ. Děrovačky jsou určeny na papír, nejsou určeny na látku.