Nabídka našeho internetového obchodu je rozšířena o více modelů řezacích podložek. Pokud používáte vykrajovač ShapeCutter nebo jiný umělecký nůž nabízíme podložku vytvořenou právě k němu. Na rozdíl od podložek pro řezací kolečka umožňuje tato podložka vyřezávacím nožům se rychle a přesně otočit na jednom místě, má měkčený povrch a tím Vám umožní preciznější řezy a dokonalý výsledek. Na druhou stranu řezací podložky pro řezací kolečka mají vysokou kvalitu řezné plochy, ale nejsou přizpůsobené pro vyřezávání složitých tvarů. Pro snadnější čtení mřížek mají po stranách měřítko. Na jedné straně jsou hodnoty udávány v centimetrech a na druhé v palcích.

Pro kvalitní ořez papíru řezací podložky Fiskars!

Pracujete v kanceláři a denně máte potřebu ořezání celé řady dokumentů? Chodíte do školy, ve které vytváříte nejrůznější technické výkresy, které následně potřebujete přesně ořezat? Chtěli byste si však tyto Vaše činnosti zjednodušit? Máme pro Vás skvělé řešení! Do naší nabídky jsme pro Vás připravili řezací podložky, které Vám pomohou dosáhnout toho nejlepšího výsledku! V naší nabídce si můžete vybírat hned z několika šikovných podložek v nejrůznějších velikostech. Všechny takové řezací podložky pro Vás máme skladem, takže si stačí jen vybrat takovou, kterou aktuálně potřebujete a my Vám ji v rychlosti expedujeme až k Vám domů! Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou. Řezací podložky pro Vás máme k dispozici za přijatelné ceny, takže se nemusíte obávat.

Dokonalí pomocníci pro precizní ořezy!

Používáte nějaký vykrajovač nebo jiný umělecký nůž a potřebovali byste šikovnou podložku, která Vám navíc vše usnadní? Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili praktické řezací podložky, které Vám vše zjednoduší a navíc Vám pomohou dosáhnout toho nejpřesnějšího výsledku. Tyto podložky jsou speciálně přizpůsobené pro vyřezávání složitých tvarů. Řezací podložky mají po stranách měřítko, které slouží ke snadnějšímu čtení mřížek. Hodnoty si na jedné straně můžete přečíst v centimetrech a na druhé v palcích.