Řezací pravítka Fiskars

V naší nabídce si můžete vybrat řezací pravítka různých rozměrů dle Vaší potřeby. Palcové pravítko má jasně zvýrazněné čtverce, trojúhelníky a pruhy pro lepší viditelnost kudy vést řezací kolečko aby výsledek byl precizní. Pro složitější dekorace ve tvaru hvězdy je viditelně označená linka 30°, 45° a 60°. Výhodou, kterou jistě oceníte, jsou protiskluzové body proti posunutí. Lze tak předejít úrazu a jiným nepříjemnostem. Řezací pravítka určitě najdou uplatnění, pokud jste příznivcem techniky patchwork. Pomocí pravítka dosáhnete kvalitních řezů a precizních výsledků.

Pracujete denně s uměleckými výkresy, které potřebujete mít naprosto přesné a precizní na milimetry? Inspirujte se proto naší nabídkou, ve které naleznete řezací pravítka, která Vám Vaši práci zjednoduší a navíc zaručí dokonalý výsledek. Na výběr jsme pro Vás připravili pravítka hned v několika různých rozměrech, takže si můžete vybrat přesně podle Vašich potřeb. Tato řezací pravítka mají také výhodu, kterou zaručeně oceníte a tím je to, že mají speciálně zabudované body, které jsou protiskluzové a zabrání celkovému posunutí.

Celá řada řezacích pravítek skladem!

Studujete na škole, kde denně zpracováváte různé technické výkresy? Usnadněte si svoji práci a námahu a pořiďte si dokonalá řezací pravítka, která Vás zaručí opravdu kvalitní výsledky, se kterými budete zaručeně spokojeni.