Řezačky na látku Fiskars

Řezací kolečka mají moderní design a jsou přizpůsobeny pro praváky i leváky. Mají dlouhou ergonomickou rukojeť pro větší pohodlí a lepší manipulaci při řezání. Řezací břit automaticky vyjíždí po stisknutí páčky držadla. Řez lze snadno vést i přes více vrstev. Používejte pouze s podložkami pro řezací kolečka! U některých modelů může být ostří na obou stranách řezáku. Jako příslušenství pro řezací kolečka Vám nabízíme již zmíněné řezací podložky a dále řezací pravítka. Probuďte v sobě kreativního ducha a vytvářejte doma jedinečné dekorace, které ozdobí Váš dům nebo byt. Není třeba odborných dovedností, bohatě stačí špetka fantazie.

Řezačky na látku pro dokonalé ořezy látky

Pracujete v oděvním průmyslu a denně Vám projde stovka metrů látky pod rukama? Chtěli byste však svoji denní činnost něčím zjednodušit? Není lepší řešení, než jsou řezací kolečka! V naší nabídce naleznete kolečka, která mají novodobý design a mají ergonomickou rukojeť, která Vám zaručí jednodušší práci a dokonalý výsledek, se kterým budete sami spokojeni i všichni ostatní. Řezací kolečka jsou ideální pro leváky i praváky. Práce s nimi je naprostá fantazie a výsledky dokonale precizní. Inspirujte se naší jedinečnou nabídkou a navždy si zjednodušte svoji jakoukoliv práci s látkou.

Do naší nabídky jsme pro Vás připravili dokonalá řezací kolečka, která jsou určena pro práci s látkou a jejímu ořezávání. Řezací břit automaticky vyjíždí po stisknutí páčky držadla. Povlaky čepelí jsou z nitridu titanu, který zaručuje dlouhou životnost. Pořiďte si také řezací kolečko na látku a přesvědčte se na vlastní oči.