Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Šablony Fiskars

Šablony jsou úžasnou pomůckou k vytváření dekorací do oken nebo jiných prosklených prostor. Vytvořte si výzdobu podle ročního období či svátečního tématu. Tvarová šablona, kterou náš e-shop nabízí je vhodná pro obkreslování ale i následné vystřihování, ale je navržena hlavně pro používání s vykrajovačem ShapeCutter, který na našem e-shopu naleznete také. Šablony se dají snadno svázat a skladovat tak jako knihy. Vnější okraje lze využít pro vytvoření tzv. zubatých okrajů. Všechny šablony jsou velikosti A4. Každý má jinou představivost a proto vyberte tvary, které se hodí právě Vám. Šablony jsou vhodné jako zábava pro malé i velké.

Šablony pro kreativní jedince

Patříte mezi kreativní jedince, kteří si rádi tvoří nejrůznější dekorace do domácnosti? Darujete svým blízkým vlastnoručně vyrobená přáníčka? Tak právě pro Vás je naše nabídka naprosto ideální. Nechte se inspirovat naší nabídkou, ve které najdete nejrůznější šablony, vybírat si můžete z desítek nejrůznějších typů, všechny pro Vás máme skladem. V naší nabídce naleznete šablony, které se dají používat k obkreslování a následně vystřihování nebo šablony pro trhání papíru a mnoho dalších. Neváhejte a pořiďte si šablony, které Vám pomohou vytvořit naprosto originální díla. Tyto šablony se hodí ideálně pro děti, ale také pro všechny ostatní, kteří rádi tráví čas tvořením nejrůznějších děl. Vyzkoušejte něco nového a rozšiřte své kreativní obzory!

Neváhejte a vyzkoušejte něco naprosto nového na zcela jednoduchém principu. Zjednodušte si své tvoření s šablonami, které obsahují nejrůznější ornamenty, písma, číslice, obrazce a další. Pokud rádi tvoříte se svými dětmi, s těmito šablonami Vám vše půjde snáz a hlavně od ruky!