Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Sekačky na trávu Fiskars

Používáním vřetenové sekačky Fiskars namísto rotační získáte zdravější, krásně zelený trávník díky tomu, že její nože stříhají stébla trávy čistě jako nůžky. Tráva tak ztrácí méně vláhy a minimalizuje se možnost jejího napadení plísněmi. Vřetenová sekačka Fiskars umožňuje sekat trávník ohleduplně k životnímu prostředí, zcela bez hluku a vibrací, na rozdíl od sekaček poháněných motorem. S použitím vřetenové sekačky Fiskars získáte mnohem více vzhlednější trávník než s jakoukoliv jinou rotační sekačkou.

I Vy se můžete pyšnit zdravým zeleným trávníkem!

Váš trávník díky ní bude zdravější a bude také krásně zelený a vy budete tak moct být pyšní a sousedé Vám budou závidět. Její ostré nože stříhají přesně, čistě, skoro jako nůžky. Sekání trávy pro Vás nyní bude hračka a při jejím pořizování nebudete muset sahat hluboko do kapsy. Vřetenová sekačka Fiskars není hlučná jako ostatní sekačky a nezpůsobuje vibrace tak jako sekačky poháněné motorem. K vřetenové sekačce Fiskars si také můžete zvlášť dokoupit koš na trávu Fiskars, který má objem na zhruba 18 litrů.

Kvalitní sekačky jedině od Fiskars!

Pokud chcete, aby se Vaše zahrada mohla pyšnit krásným zdravým trávníkem, je k tomu potřeba nejprve pořádná kvalitní sekačka Fiskars, díky které toho dosáhnete. Toužíte po dokonalé upraveném trávníku? Nic není problém, díky naší nabídce si toto přání můžete jednoduše splnit. Připravili jsme pro Vás vysoce kvalitní sekačky Fiskars, od kterých můžete očekávat jen to nejlepší. Nenechte si ujít nabídku, ve které naleznete třeba vřetenové sekačky a k nim příslušenství, jako je třeba koš na trávu. Pokud chcete mít vždy vše kompletně hotové a uklizené, koše jsou zaručeně důležitou položkou. Výhodou vřetenové sekačky je ten, že má systém StaySharp™, který trávu stříhá, aniž by se nože dotýkaly.

Sekačky Fiskars pro dokonale upravený trávník

Chcete, aby Vaše okolí domu vypadalo co nejvíce přirozeně a Váš trávník vypadal vždy vzhledně a zdravě? Je potřeba se o něj vždy dokonale starat. Trávník by měl být vždy dokonale upravovaný a ne zanedbávaný. Pokud trávník dorostl do větší výšky, je důležité trávník pravidelně sekat. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili nové sekačky Fiskars, které jsou 100% originální a vysoce kvalitní. Vybírat si můžete třeba z vřetenových sekaček, které trávu stříhají, aniž by se její nože dotýkaly.