Strukturované nástroje Fiskars

Potřebujete ozdobit alobal nebo papír? Pomocí strukturovacích nástrojů Fiskars dosáhnete krásných výsledků. ze kterých budete mít radost Vy a nebo Vaše děti. Díky desce Fiskars vykouzlíte pomocí strukturovacího nástroje nebo jehly krásně ozdobenou plochu papíru nebo alobalu. K doladění detailů je zapotřebí jehla, kterou naleznete v naší nabídce. Vybírat můžete z různých motivů, jako jsou například zvířata, psí tlapky nebo jiné zajímavé tvary a mozaiky, které vypadají opravdu dobře.

Příslušenství k strukturovacím deskám

Aby jste mohli začít s tvořením a zdobením, je nutné, aby Vaše výbava byla kompletní. Struktury jsou skvělou variantou na rychlému zdobení. Pomocí strukturovací jehly vykouzlíte v krátkém čase skvělé výsledky. Pomocí kuličky, která je ve spodní části, budou lehce vytlačeny ozdobné tvary.

Široké využití

Jelikož je pořizovací cena v řádu stovek, je možné mít strukturovací nástroje doma a vyrábět společně s dcerou nebo synem kreativní papíry a alobaly. Věříme, že se mohou stát skvělou zábavou pro celou rodinu. Další možné využití je například v různých školních kroužcích, ve kterých se rozvíjí dětská tvořivost.