Máme nadále otevřeno na základě vyjímky ze dne 21.10.2020

Fiskars ShapeCutter je jedinečný nástroj pro rychlé vyřezávání tvarů do papíru. Tento vykrajovač je nenahraditelným nástrojem pro rychlé a přesné řezání tvarů dle fantazie nebo pomocí tvarových šablon. Máte větší radost, když si různé dekorativní předměty vyrobíte sama nebo společně s dětmi? Tak jste v této záložce správně. Chystáte oslavu a chcete, aby byla výjimečná a lišila se od ostatních? Vykrajovače Vám ideální oslavu sice nevykouzlí, ale podílí se na vytvoření příjemného prostředí, ve kterém se hosté budou cítit skvěle. Ozdoby na stůl, vytvoření kreativního předmětu, na který napíšete menu a mnoho dalších zajímavých kousků.

Vykrajování zajímavých tvarů

Pomocí vykrajovače můžete pohodlně a snadno vyřezávat tvary do papíru, podle tvarovaných šablon, které naleznete v naší nabídce. Pro tvoření však nepotřebujete šablony, pokud chcete vyrobit předměty podle Vaší fantazie, je to možné. Fantazii se meze nekladou, a proto si můžete vyrobit předměty podle Vašich představ a požadavků.

Žádné dlouhé čekání

Zjistili jste, že je před námi chladné počasí, kdy nemůžete vyrazit s dětmi ven a potřebujete je co nejlépe zabavit? Tak použití vykrajovače je vhodná činnost, při které upoutáte jejich pozornost. Vykrajovač je určen na papír, není určen na látku.