Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Značka Fiskars

FISKARS KVALITA OD ROKU 1649

Vezmete-li do ruky jakýkoliv výrobek značky Fiskars, pocítíte jeho ergonomický design a inovativní funkčnost. Kvalita určuje všechno co Fiskars vyrábí a je standardem zachovávaným společností od jejího vzniku v roce 1649.

Dnes je Fiskars jednou z nejstarších nepřetržitě existujících společností v západním světě. Společnost Fiskars vyrostla v nadnárodní korporaci se zastoupením ve více než čtyřiceti zemích na čtyřech kontinentech a stala se jedničkou na trhu zahradního nářadí v Severní Americe, Austrálii a většině zemí Evropy. Je pravda, že společnost prošla dlouhou cestou, ale její kořeny a duch stále pokračují ve vesnici Fiskars, od níž se nějakých 10 km vyrábí dnes naše zahradní nářadí se zachováním stejných přísných pravidel kvality. Lehké, ergonomické a účinné zahradní nářadí Fiskars je navrženo pro minimalizaci únavy při práci a pro zajištění co nejpohodlnější pracovní pozice tak, aby práce na zahradě byla vždy potěšením.

Oddanost kvalitě

Při správném používání a správné péči by se u žádného výrobku Fiskars neměla objevit vada materiálu ani zpracování. Pokud během záruční doby nastane jakákoliv výjimka, bude daný výrobek opraven, vyměněn nebo nahrazen výrobkem stejné hodnoty.

Společnost Fiskars za design svých nástrojů získala řadu ocenění, mimo jiné ceny Red Dot, Good Design, Ease-of-Use Commendation či Green Design časopisu Popular Mechanics.

Historie Fiskars

Historie Fiskars

Společnost Fiskars byla založena v roce 1649 a nyní se řadí mezi společnosti působícími na celém světě. Pod značkou FISKARS naleznete široký sortiment špičkového nářadí jak na zahradu tak i do domácnosti, pro různé druhy práce.