Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Nářadí Fiskars na zpracování dřeva - Délka - 1150 mm

Při práci s dřevem je potřeba mít k dispozici různé nářadí. Abyste se jedné činnosti nevěnovali celý den, bude to chtít kvalitní a dobře zvolené pomůcky. U nás si můžete vybrat špičkové nářadí na zpracování dřeva od firmy Fiskars.

Nabízíme sekery čtvrté generace, které jsou navržené pro rozštípnutí i těch nejsilnějších polen jedním úderem. Vyberte si správnou sekeru podle úkolu, který Vás čeká. Také se Vám může hodit kalač nebo mačeta. Pokud se chystáte na náročnější práci, měli byste si pořídit hák, klín nebo lopatky na dřevo.

Řez je tvrdým oříškem pro mnoho zahrádkářů. Kdy je správná doba na řez ? Co a kdy se má řezat? Co mám použít? Umění řezu se zdokonaluje se zkušenostmi a to i za cenu neúspěchu. Starejte se o svou zahradu a okolí jak nejlépe umíte. Pořiďte si kvalitní nářadí Fiskars na opracování dřeva.

Rádce

Jak vybrat sekeru Fiskars

Jak vybrat sekeru Fiskars

Výběr správné sekery závisí na několika faktorech, jako je účel použití, vaše schopnosti a preference. Rozhodněte se, na co chcete sekery používat. Potřebujete ji spíše k opracování dřeva, kácení stromů nebo štípání palivového dřeva ? Velikost a hmotnost sekery mohou ovlivnit vaši schopnost ji efektivně používat. Vyberte sekeru, která je pro vás pohodlná a snadno ovladatelná.