Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Jak ušetřit místo ve vaší kůlně na nářadí ?

Zahradničení je krásný, ale i náročný koníček, který vyžaduje kvalitní nářadí pro dosažení optimálních výsledků. Mezi základní a nezbytné nástroje, bez kterých se žádný zahradník neobejde, patří rýč, lopata, hrábě, motyka, hrabadlo na listí, provzdušňovač trávníku, rotační kultivátor a mnohé další nástroje. Je jasné, že mít vhodný nástroj pro každou činnost zabere hodně místa ve vaší kůlně. Mnoho zahrádkářů proto každý rok bojuje s problémem, kam uložit všechno potřebné nářadí, tak aby bylo snadno a rychle dostupné.

Řešením může být systém QuikFit od značky Fiskars

V době, kdy se naplno rozjíždí letní sezóna, ocení zahrádkáři systém, který umožňuje jednoduché spojení různých pracovních nástavců s jedinou násadou. Díky patentovanému zámku QuikFit stačí na násadu přichytit požadovaný pracovní nástavec. Můžete si vybrat z pestré palety různých nástrojů, od čističů okapů přes kultivátory, zahradnické nůžky, přes různé typy motyček, rýčů, či pilek, až po česáčky na ovoce a košťata. Tento systém vám umožní mít prakticky na každou činnost na zahradě speciální nástroj, který však zabere pouze minimum místa.

Jak dlouhou násadu si mám pořídit?

Pro co nejpohodlnější práci se zahradním nářadím je důležité, aby násada měla správnou délku vůči výšce vaší postavy nebo druhu činnosti práce s nářadím. Systém Fiskars QuikFit nabízí různé délky násad a také univerzální násady teleskopické, díky kterým si můžete přizpůsobit váš nástroj přímo na míru vaší postavě nebo délce dosahu. S teleskopickou násadou může také dosáhnout na místa, kde by to jinak bylo obtížné, například v kombinaci s pilkou můžete snadno prořezávat větve vašich stromů, aniž byste museli lézt na žebřík.

Díky finské kvalitě bude zahradničení hračkou

To, čím výrobky Fiskars již po dekády vyčnívají nad konkurencí, je jejich promyšlený design a vysoká kvalita zpracování. A ani nástroje ze systému QuikFit nejsou výjimkou. Samotné násady jsou vyrobeny z lehkého kovu v kombinaci s pevným plastem, které zajištují vysokou odolnost a dlouhou trvanlivost. I zamykací mechanismus splňuje vysoké nároky. Vybrané nářadí lze velmi snadno zacvaknout do násady, kde pevně drží.

Systém Fiskars QuikFit je ideální volbou pro všechny zahrádkáře, kteří hledají univerzální, pohodlné a praktické nářadí. Díky široké nabídce nástavců si můžete být jisti, že žádné další nářadí už potřebovat nebudete.