Léto s Fiskars - dárky k nákupu zde !

Údržba příborů Fiskars

Všechny příbory Fiskars jsou vyrobeny z nerezové oceli. I přesto však nemůže být žádný druh oceli zcela odolný vnějším vlivům. Nerezová ocel znamená materiál, který je odolný proti rzi a její malé částečky se dají snadno čistícími prostředky odstranit.

ČIŠTĚNÍ PŘÍBORŮ FISKARS:

Nové příbory by vždy měly být před prvním použitím umyty. Pro zachování jejich vzhledu se doporučuje příbory jednou ročně čistit přípravkem určeným na ocel.

Příbory lze mýt v myčce na nádobí, ale doporučujeme spíše jejich ruční mytí. Příbory by se měly po umytí pečlivě osušit. Pokud jsou příbory vloženy do myčky, měly by se předtím opláchnout. Ihned po skončení cyklu by se měla otevřít dvířka pro umožnění úniku páry. Pro nejlepší výsledky osušte příbory po umytí utěrkou.

V myčkách se může někdy nacházet malé množství rzi, a to se může při mycím cyklu rozptýlit. Tyto skvrny pochází buď ze samotného vnitřku myčky, či z ostatních předmětů v ní. Mohou být i zbytkem z předchozích mytí. Pokud se na vašich příborech objeví stopy rzi, můžete je odstranit běžnými prostředky na čištění oceli.