Nůžky na trávu

Nůžky na trávu Fiskars jsou uzpůsobeny tak, aby vám při práci poskytovaly co největší komfort. Díky důmyslnému mechanismu Servo-System™ nůžky trávu nikdy nežvýkají. Čepele jsou vyrobeny z pečlivě zakalené švédské chromové oceli. Na výrobu držadel byl použit kompozitní materiál FiberComp™ vyztužený skelnými vlákny. Vybrat si můžete z několika rozměrů a velikostí nůžek na trávu Fiskars tak, aby konkrétně Vám vyhovovaly nejvíce. I Vy se již můžete pyšnit dokonale upraveným trávníkem. Využijte kvalitní zahradní nářadí a pomůcky z našeho eshopu a zpříjemněte si tak co nejvíce práci. Nůžky na trávu Fiskars jsou praktické a odolné a vydrží Vám několik let.

Máte blízko Vašeho domu spoustu zatravněných ploch, ale zároveň také záhonů s květinami? Asi víte, jaký problém máme právě na mysli. Jde o to, že pojízdnou sekačkou se nedostanete na všechna místa a často máte strach zajet i blízko nějakého záhonu, abyste si Vaši okrasu nezničili. Máme pro Vás řešení, které Vás tohoto problému zbaví! Nůžky na trávu Fiskars jsou ideální na úpravu trávy v blízkosti různých okrasných záhonů, skalek a obdobných míst.

Tráva a ostatní běžné druhy plevele jsou často velmi nepříjemné, ale tomu už může být konec! Do naší nabídky  zahradního nářadí jsme pro Vás zařadili nůžky na trávu Fiskars, které Vám s úpravami pomůžou. Navíc Vás a Vaši peněženku zaručeně potěší zajímavé slevy, takže takto kvalitní nůžky na úpravu trávy si můžete pořídit za skvělé ceny.