Řezačky papíru

Pro přesné a precizní řezy papíru Vám nabízíme vysoce kvalitní řezačky papíru Fiskars. Možnost řezání papíru velikosti A3 na výšku i na šířku. V naší nabídce jsou modely ze 100% bambusu, ale i recyklovatelného materiálu. Vysoce kvalitní čepele umožňují řez až 15 papírů najednou. Řezačky papíru mají pogumované nožky pro lepší stabilitu a u některých modelů najdeme čepel s funkcí zamykání, kterou jistě oceníte. Řezačka se tak lépe skladuje, ale i přenáší bez možnosti úrazu. Určitě by neměla chybět v žádné kanceláři, recepci nebo prodejně. Své místo pomocníka může nalézt, ale také ve Vaší domácnosti. S řezačkou můžete řezat různé druhy tiskovin od letáků až po fotografie.

Řezačky papíru ideální do Vaší kanceláře

Pracujete v kanceláři a neustále potřebujete upravovat nejrůznější papíry a dokumenty? Netroufnete si na úpravu tzv. “podle oka” a chtěli byste, aby vše vypadalo naprosto dokonale a precizně? Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní řezačky papíru, které Vám zaručí dokonalý výsledek. Prohlédněte si naši nabídku, kde naleznete celou řadu klasických, ale i luxusních řezaček, které mají celou řadu svých spokojených zákazníků. Inspirujte se naší nabídkou a zjednodušte si svoje běžné aktivity v zaměstnání. Není nic lepšího než řezačky papíru od značky Fiskars, které Vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků. Neustále pro Vás připravujeme celou řadu nejnovějších řezaček, které mají skvělé funkce a zaručí Vám precizní ořez veškerých Vašich dokumentů. Pořiďte si skvělého pomocníka do Vaší kanceláře, na kterého se budete moci kdykoliv spolehlivě obrátit.

Praktický pomocník na přesný ořez papírů

Projde Vám denně v práci stovka či více papírů či různých dokumentů, které je třeba dostatečně upravit? Máme pro Vás jedinečné řešení, kterými jsou řezačky papíru. Zjednodušte si svoji běžnou činnost a vyzkoušejte také tyto skvělé pomocníky, které Vám zaručí opravdu dokonalý výsledek! Vybavte si svoji kancelář nebo domácnost o skvělou přesnou řezačku papíru!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
350 Kč
Řezačka papíru Fiskars 5456 umožňuje řezání papíru A5 na výšku i na šířku.…
2.
Naše cena:
409 Kč
Řezačka papíru Fiskars 5446 umožňuje řezání papíru A5 na výšku i na šířku.…
3.
Naše cena:
529 Kč
Řezačka na papír Fiskars 9913 umožňuje řezání papíru A5 na výšku i na…
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek