Nádobí Fiskars

Pánve a hrnce Fiskars jsou výsledkem několikaletého vývoje. Speciálně vyrobené tělo pánve zajišťuje, že na varných indukčních deskách pánev ztratí magnetismus při dosažení 230°C teploty a tím se přestane dále ohřívat. Výsledkem je, že povrch pánve nemůže být poškozen přehřátím, olej na smažení se nemůže vznítit a životnost pánve zůstane zachována. Tato maximální teplota je vyšší, než při vaření vyžadováno – například pro smažení steaků doporučujeme teplotu kolem 200°C. Na hliníkových pánvích Fiskars NOH je možné používat kovové náčiní bez obav, že dojde k poškození jejich povlaku, protože jsou potažené extrémně odolnou nepřilnavou vrstvou Hardtec Superior. Pánve je také možno mýt v myčce na nádobí.Pokud chcete vařit jen na tom nejlepším, pořiďte si právě nádobí Fiskars. To Vám zaručí maximální kvalitu a spokojenost.

Vysoce kvalitní nádobí Fiskars

Milujete vaření? Pořiďte si do kuchyně kvalitní nádobí Fiskars, na kterém se Vám bude vařit téměř samo! Do naší nabídky jsme pro Vás připravili různé typy a velikosti pánví, rendlíků a hrnců Fiskars, které ocení každý profesionální kuchař ale i kuchař či kuchařka doma. Inspirujte se naší nabídkou a vybavte si kuchyň. Máme pro Vás spoustu novinek a tipů, které se budou jistě hodit v každé kuchyni. Nádobí Fiskars je vysoce kvalitní a navíc všechny produkty jsou za atraktivní ceny! Na nádobí se vztahují celkem zajímavé slevy! Inspirujte se naší nabídkou i Vy!

Široká nabídka kvalitního nádobí Fiskars

Připravili jsme pro Vás do naší nabídky kvalitní nádobí Fiskars, které ocení každá hospodyně. Všechno nádobí v naší nabídce máme pro Vás 100% skladem. Tak neváhejte a využijte naší skvělé nabídky. Navíc na veškeré nádobí Fiskars se vztahují atraktivní slevy!

Stylové nádobí od Fiskars

Zařizujete si právě kuchyni? Pokud ano, zaručeně jste na správném místě. Připravili jsme pro Vás vysoce kvalitní a navíc i designové nádobí Fiskars, ze kterého si zaručeně vyberete. Naleznete v nabídce třeba pánve v různých velikostech a provedení, rendlíky a nebo hrnce. Pokud vsázíte na kvalitu, nechte se inspirovat naší nabídkou, díky které si zaručeně vyberete přesně podle svých představ. Vybavte si kuchyni kvalitním a designovým nádobím od světově známé značky.

Zobrazit celý popis »
Značky
Rozsah:
-
Zobrazeno 20 položek